});
Anasayfa / Yemek Tarifleri / Gavur Aşı

Gavur Aşı

Gavur Aşı Tarifi vereceğiz yeni fırından çıkmış mis gibi patlıcan,domates,biber,ve soğan ile yapılmış içine sarımsak ile buluşunca muhteşem bir tat veren güzel bir tarif hazırladık kolay hazırlanan ve evinizde rahatlık ile yapabileceğiniz bu tarif sizlere güzel ve lezzetli bir tat kazandıracak Hazırsanız Tarifi vermeye başlayabiliriz.

Malzememiz

Sınırsız Domates
Sınırsız biber
Sınırsız Soğan
Sınırsız Patlıcan

Saydığımız malzemeleri fırına gönderdikten sonra fırından çıkan pişirmiş olduğumuz malzemeleri tek tek kabuklarından ayırarak bir tepsinin içine doğruyoruz.Arkasından 3 diş sarımsak soyuyor onu da malzememizin içine katıyoruz.

Tuz,Sumak Atarak güzel bir şekilde harmanlıyoruz. harmanlama yaptığımız bu karışma Gavur Aşı deniyor hem lezzetli hemde kolay hazırlanan bu tarif sizleri ve midenizi rahatsız etmeyecek bir tariftir.Gavur Aşımız hazır

Sohbetvip.net Sohbet odaları Sizlere Güzel bir ortamda sohbet etmenizi amaçlamaktadır. Sizlerin Sitemize girerek paylaşımlar yapmanızı ve bu saye de yeni insanlarla tanışmanızı amaçlamaktayız.

Google Arama motoruna Sohbetvip yazdığınız zaman web sitemize bağlanarak tarifler alabilir dilerseniz sohbet edebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu sayede Günün her saatin de kolayca sohbet edebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir