Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır


Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır

 

Bir kadını baştan çıkarmak istiyorsanız, onu tanımak için zaman harcayın, uygun bir atmosfer kurun ve fiziksel olarak yavaşça hareket edin.

 

1.Kural Yavaş Hareket edin

 

Yavaş hareket edin . Baştan bir kadını çıkarma tamamen zamanlama ile ilgilidir. Bir insanı başka bir insanı istemeye iten şeylerden biri de beklenti. İlgilendiğiniz bir kadınla tanıştığınızda yavaş ilerleyin. Ona yaklaşmak için biraz bekleyin ve konuştuğunuzdan daha fazlasını dinleyerek başlayın. Niyetinizi hemen açığa vurmayın, çünkü bu rahatsız edici olabilir. En azından ilk başta yavaş hareket edin.

 

2 )  İyi Bir Görüntüye Sahip Olma

Bir kadının sizi fark etmesini istiyorsanız, elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Bir barda, partide veya başka bir etkinlikte ilginizi çeken birini görmeyi düşünüyorsanız, giyiminize dikkat etmeye çalışın…

 • Güzel, gurur verici kıyafetler seçin. Mevcut gardırobunuzun çok sıkıcı olduğundan endişeleniyorsanız, bir mağazaya gidin. Bir satış danışmanından vücudunuza uygun bir kıyafet seçmenize yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.
 • Unutmayın, kendiniz olmak sizi daha farklı gösterir. Kendi şartlarınızla en iyi şekilde görünmeye çalışın. Kendiniz gibi davranmıyorsanız kendinizi rahat hissetmeyeceksiniz kendiniz gibi davranın ve kendinize olan öz güveninizi karşıdaki insana hissettirin. Dışarı çıkmadan önce duş alın ve biraz kolonya kullanmayı düşünün. Çok fazla zorlayıcı olabilir, ancak klas bir kokudan kurtulmak yardımcı olabilir.

 

Onu Dinleyin 

Bir kadına yaklaştığınızda dinlemeye çalışın. İnsanlar kendileriyle ilgilenenlere ilgi duyuyorlar. Kendi başarınızla övünmek ve tüm hikayelerinizi anlatmak yerine, dinlemeyi deneyin.

 • Cevapladığınızdan daha fazla soru sormaya çalışın. Basit buz kırma soruları güzel. “Yaşamak için ne yapıyorsun?” ve “Nerede büyüdün?”
 • Her zaman dinlediğinizi iletin. Gülümseyin, başınızı sallayın ve ara sıra “Evet” gibi yorumlar sunun. Takip soruları da sorun. Hikayeler ve kişisel bilgiler hakkında açıklama veya daha fazla ayrıntı isteyin.
 • Cinsel cazibe kişiliğe bağlıdır. Bir kişiyi iyi tanımak, o kişi için cinsel duygularınızı artırabilir. Eğer bir kadını başarılı bir şekilde baştan çıkarırsanız, kişiyi iyi tanırsanız cinsel karşılaşmanın daha fazla tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kendine güvenmek. Güven, çoğu insanın ilgisini çeken bir şeydir. Kendinizle rahat olmak, diğer insanları size çekecektir. Arzu ettiğiniz kadınlarla etkileşime girerken güvenle ilerlemeye çalışın.

 • Unutmayın, güven ve egomanya arasında ince bir çizgi vardır. Sohbete övünmek hakimdir. Bununla birlikte, bir yaşam için yaptığınız şeyden, nereden olduğunuzdan ve kendinizle ilgili isteyebileceği diğer ayrıntılardan gurur duymak iyidir

 

Onu güldürün. Birçok insan sağlıklı bir mizah anlayışı olan insanlara ilgi duyar. Onu komedi tarafınızla etkileyip etkileyemeyeceğinizi görmek için karşılaşmanız sırasında uygun bir şakalar yapmaya  çalışın.


Flört etmek için beden dilini kullan. 
Doğrudan ve kendine güvenen beden dili ilginizi gösterebilir. Ona ilgi duyduğunuz ve fiziksel olmakla ilgilenen bir kadını göstermek için ipuçlarını kullanmayı deneyin.

 • Düz durun. Başınızı dik tutun ve omuzlarınız geriye doğru çekin. Kollarınızı katlamayın veya göğsünüzde bir içecek tutmayın. Kendinden emin hissettiğiniz her şekilde sinyal verin

 

Müziği deneyin. Biraz müzik onu ruh haline getirmeye yardımcı olabilir. Unutma, sen değil, ona odaklan. İstediği bir müzik türünü, aynı zamanda yavaş, yatıştırıcı ve şehvetli şarkıları seçin.

 • Önceden ona müzik zevklerini sor. Sevdiği bir grubu öğrenmeyi deneyin, ancak daha yavaş olan şarkıları seçin. Daha hızlı pop melodileri, bir kişinin ruh halinden ziyade dans eden bir ruh haline girmesi daha olasıdır.

Yavaşça ilerleyin. Baştan çıkarma, ivmeyi korumakla ilgilidir. Çok hızlı hareket etmek bir kişiyi rahatsız edebilir veya kapatabilir. İlerlerken yavaşça yapın. Bir kadının ne istediğine ve onu neyin memnun ettiğine dikkat edin. Deneyim karşılıklı olarak zevkli bir deneyim olması için ihtiyaçlarına uygun olmaya çalışın. Zaman zaman durun ve bir şeyin iyi olup olmadığını sorun ve nasıl karşılık verdiğine dikkat edin

 

Sohbetvip.Net Sohbet Odaları ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz bu saye de Kadınları baştan çıkartabilir.Onlarla güzel Sohbet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

 • 0
 • 8.902
 • 5.118
 • 10