Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Burçların Cinsel Yaşama Etkileri


Burçların Cinsel Yaşama Etkileri

Burçların cinsel yaşama etkileri olduğunu biliyor muydunuz? Gelin hangi burç, cinsel yaşamında ne tür zorluklarla karşılaşıyor, hangi burcu en çok neler mutlu ediyor birlikte göz atalım.

Koç

Koç burcu hem kadın hem de erkek olarak bakıldığında hızlı ve sonuç odaklıdır. Ayrıca sabırsızdır. Dolayısıyla Koç burcu cinsel yaşamında da aynı beklentiler içerisinde olabilir. Onu oyalayacak, süreci uzatacak aktiviteler sizi eğlendirse de Koç burcunu partnerinden uzaklaştırabilir.

Boğa

Güzelliği temsil eden Venüs tarafından yönetilen Boğa burcu insanları genellikle girdikleri her ortamda dış görünüşleriyle dikkat çekmeyi başarırlar. Fakat Boğa burcu bir insanını elde etmek biraz zorlayıcı olabilir. Seçici ve güven sorunu olan Boğa burcunun vazgeçilmezleri şefkat, sadakat ve samimiyet cinsel birlikteliklerinde de büyük rol oynuyor.

İkizler

İkizler burcunun klişe olarak görülse de değişken halleri sıklıkla ortaya çıkabiliyor. Burçların cinsel yaşama etkileri en çok İkizler gibi sıklıkla farklı ruh hallerine bürünebilen burçlarda kendini gösteriyor. Dolayısıyla İkizler burcu bir partneriniz varsa öncelikle onu iyi tanımalı, günlük ruh halini iyi analiz etmelisiniz.

Yengeç

Burçların cinsel yaşama etkileri sıklıkla Yengeç burcu üzerinde de keskin çizgilerle gösterir kendini. Duygusallığıyla bilinen Yengeç burcu için hassas ve düşünceli bir tutum önem taşıyor. Ayrıca kendi duygularının yanı sıra partnerinin duygu ve isteklerini de önemseyen bir burçtur.

Aslan

Burçların cinsel yaşama etkileribirçok duruma neden olmaktadır. Aslan burcu liderlik etmeyi sevdiği kadar beğenilmekten de çok hoşlanır. Aslan burcu bir partneriniz varsa onu beğendiğinizi dile getirmekten çekinmeyin. Ayrıca bir Başak burcu klişesi olan temizlik kriteri aslında Aslan burçları için de geçerli. Temiz bir görünüm ve güzel bir kokunun Aslan burcunun cinsel performasına etkisi kaçınılmaz.

 

 

Başak

Burçların cinsel yaşama etkileri Başak burçları üzerinde de kendini en belirgin şekilde gösteriyor. Temizlik ve mükemmeliyetçiliğin ön planda olduğu Başak burçları için seks de üzerine uzun uzun düşünülmesi gereken konulardan biri. Başak burcu bir partneriniz varsa tıpkı Aslan burçlarında olduğu gibi doğru hamleler için onu iyi tanımanızda fayda var.

 

Terazi

Aşk insanı olan Terazi burçları için elbette iyi bir cinsel yaşam kaçınılmaz. Sanatçı ruhları onları aynı zamanda romantik birer aşık haline getirir. Terazi burcu bir partneriniz varsa ona ilk adım olarak şık bir mekanda, mum ışığı eşliğinde romantik bir yemek teklif edebilirsiniz.

 

Akrep

Bir kontrol mekanizması olarak hayatını sürdüren Akrep burcunun bu yönü cinsel yaşamında da ortaya çıkıyor. Akrep burcu eğer gerçekten aşıksa yine kontrolü elden bırakmadan partnerinin fikirlerini de önemseyerek her iki tarafı da mutlu edecek bir performans sergileyecektir.

 

Yay

Özgürlüğüne en düşkün olan burçlardan biridir Yay. Burçların cinsel yaşama etkileri konusunda fark yaratan burçlardan aynı zamanda. Tam bir doğa tutkunu olan Yay burcu ile kusursuz bir cinsel birliktelik için yapmanız gereken çok basit. Onu doğanın tam kalbine davet edin.

 

Oğlak

Oğlak burçları sıklıkla çeşitli konularda kendilerini kanıtlama çabası içerisine girebilirler. Dolayısıyla Oğlak burçlarının bu hallerinin cinsel performanslarına yansıması da kaçınılmaz. Yine de aşık bir Oğlak burcunun hem sizi hem de kendilerini mutlu etmek adına ellerinden gelenin en iyisi yapacağına şüpheniz olmasın.

Kova

Özgürlük, doğa ve seyahat tutkunu bir burç ile daha karşı karşıyayız. Kova burçları için özgürlük cinsel yaşamda da ön planda. Farklı atmosferler hatta sıklıkla değişen partnerler ön planda olabilir. Yine de iyi bir seks için ideal bir partner olabilirler.

Balık

Duygusallıkta boyut atlayan Balık burçları cinsel performanslarında da bu özelliklerinden vazgeçemiyor. Partnerlerine karşı duygusal yaklaşımları onlara en iyi performansı sergiletebilir. Onları mutlu etmenin yolu ise çok basit; ilk adım olarak keyifli bir sohbet ve beraberinde sevdiği bir içkiyi yudumlamak…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 9.182
  • 5.226
  • 10