Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Cinsellik Hakkında Hala Bilmediğiniz Şeyler Olabilir


Cinsellik Hakkında Hala Bilmediğiniz Şeyler Olabilir

güncelliyor. Dolayısıyla “cinsellik hakkında her şeyi biliyorum” demek pek de mümkün olmuyor. Aslına bakarsanız bu meseleyi sadece araştırmalarla sınırlı tutmak doğru olmaz. İlişkilerinizde kendiniz de bazı konu ve durumlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Cinsel yaşam hakkında hala bilmediğiniz şeyler olabilir evet, o halde yeni bilgilere kucak açmanın tam zamanı!

 

Egzersiz Yapmak Cinsel Yaşamı Destekliyor

Spor ve egzersiz yapmak kişinin yaşamını olumlu etkileyen en önemli prensiplerden biri. Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan kişiye birçok pozitif etki kazandırırken cinsel yaşamı desteklediği de yapılan araştırmalar neticesinde ortaya konuldu. Cinsel performansı artırmak üzere çeşitli egzersizlerden faydalanabilir, düzenli spor yapabilirsiniz. Fakat biliyorsunuz ki her şeyin fazlası zarar, düzenli ve kararında spor ya da egzersiz sizi istediğiniz noktaya ulaştıracaktır.

 

Sperm Alerjisini Duydunuz Mu?

Cinsellik hakkında hala bilmediğiniz şeyler olabilir diye boşuna yazmadık. Şimdi sıkı durun, o çarpıcı bilgilerden birini paylaşıyoruz. Kadınların neredeyse yüzde 1’lik bir bölümü sperme karşı alerjik reaksiyon gösteriyor. Hatta bu durum spermle sınırlı kalmayıp kimi zaman erkeklik organına karşı reaksiyon oluştuğu da görülüyor. Bu durumda prezervatif bir açıdan daha kurtarıcı bir rol üstleniyor.

 

Sperm Kalitesi İçin Soğuk Ortam Önemli

Erkeklerin vücut ısılarının kadınlara göre genellikle daha yüksek olduğu biliniyor. Fakat yapılan araştırmalara göre testislerin erkeklerin vücutlarının diğer bölgelerine oranla birkaç derece daha soğuk olduğu ortaya konuldu. Eğer testislerde vücudun diğer bölgeleri ile aynı sıcaklığa sahip olsaydı kaliteli sperm üretimi söz konusu olmayabilirdi.

Cinsellik hakkında hala bilmediğiniz şeyler olabilir. Cinsel yaşama dair merak ettiklerinizi güncel araştırmaları takip ederek giderebilirsiniz. Sorun yaşadığınız noktalarda ise partnerinizin desteğini almaktan çekinmeyin ve mutlaka bir uzmana başvurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.901
  • 5.118
  • 10