Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Erkekler İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler


Erkekler İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler

Erkekler İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler

Erkekler için date hazırlıkları ve yapılması gerekenler çok da zor olmamalı. Fakat yine de birkaç noktaya dikkat edilmesi olumlu bir date’i de beraberinde getirecektir.

Erkekler için date hazırlıkları ve yapılması gerekenler kadınlara göre daha kısa zaman alabiliyor ve daha sakin geçebiliyor. Fakat hatırlanmasında fayda gördüğümüz birkaç nokta var. Birazdan okuyacağınız bu detaylara dikkat ederseniz date’inizin olmulu geçmesi kaçınılmaz olacaktır.

Kıyafetlerinize Özen Gösterin

Elbette özellikle ilk kez buluşuyorsanız rahat hissettiğiniz ve sevdiğiniz kıyafetleri giymeniz size daha iyi bir duruş sağlayacaktır. Fakat bu noktada en önemli husus tarzınızın, kıyafetlerinizin markalarının yanı sıra temiz bir görünüm. Bizce temiz bir görünüm yakaladıktan sonra hem daha şık hem de daha çekici bir partner olabilirsiniz.

Bekletmeyin!

Erkekler için date hazırlıkları ve yapılması gerekenler zor değil demiştik. Sizi zorlamayacak kurallardan biri date’inizi bekletmemek. Elbette ki olağan üstü, beklenmedik durumlar gelişebilir. Ancak her ihtimali düşünerek yola erken çıkmanızda veya buluşma noktasına erken varmanızda fayda var.

Göz Temasından Kaçınmayın

Göz teması date’inizle aranızda güven bağının oluşması veya güçlenmesi konusunda önemli bir rol onuyor. Dolayısıyla göz teması kurmaktan çekinmeyin. Bu aynı zamanda onu dinlediğinizi gösterir ve samimiyeti artırır.

Cep Telefonuna Dikkat!

Çoğumuzun elinden düşmeyen telefonlar ne yazık ki yüz yüze iletişimi olumsuz etkiliyor. Telefonunuzu elinizden bırakın ve göz temasına önem verin. Aksi takdirde sürekli telefonla ilgilenmeniz date’inizden memnun olmadığınız anlamına gelir.

İlgilendiğinizi Gösterin

Erkekler için date hazırlıkları ve yapılması gerekenler konusunda ilgi göstermek elbette değineceğimiz konular arasında yer alıyor. Ona sorular sorun. Bu onu tanımak istediğinizi, merak ettiğinizi gösterir. Vereceği yanıtları dikkatle dinleyin, dinlerden gözlerinin içine bakın. Gerekli durumlarda fikir verin, destekleyin hatta övün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.904
  • 5.119
  • 10