Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Erkekleri Etkilemenin Yolları


Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri etkilemenin yolları sanıldığı kadar zor değil. Bu yolda sadece biraz dikkat ve istikrar gerekiyor. Sizler için hazırladığımı kuralları adım adım uygulayın ve istediğiniz erkeği elde edin.

Yüz yıllardır kadınlar erkekleri etkilemenin yolları erkekler de kadınları etkilemenin yolları üzerinde durdu, durmaya da devam ediyor. Yaradılışlarımız gereği örneğin fiziksel birtakım özellikler gibi farklı olduğumuz noktalar olsa da birbirimizi etkilemenin yolu çoğu zaman ortak noktalarda buluşuyor. Bir kadın için bir erkeği etkilemek sanıldığı kadar zor değil aslında. Sizler için basit ama etili birkaç yöntem hazırladık. Haydi, kızlar sırlar yazının devamında!

Gülümseyin, Gülümseyin, Gülümseyin!

Erkeklerin pozitif bakış açısına sahip kadınlardan hoşlandığını bilmeyenimiz yoktur herhalde. Pozitif olmak sizi çekici kılacaktır. Bir de buna içten ve sıcacık bir gülümsem eklendiğinde iddia ediyoruz elde edemeyeceğiniz bir erkek yok!

Temiz Olun

Nasıl ki kadınlar için bir erkeğin temiz olması önemli ise erkeklerin büyük bir çoğunluğu için de kadınların temiz olması önem taşıyor. Kıyafetleriniz, saçlarınız, dişleriniz… Baştan ayağa her daim temiz olun. Temizliğinize teninize yakışan mis gibi bir de parfüm ekleyin. Bu sizi ışıl ışıl gösterecek, emin olun!

Bilmiyorsanız Acilen Yemek Yapmayı Öğrenin

Erkekleri etkilemenin yolları arasında “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” klişesi hala işliyor kızlar! Dolayısıyla kendi ellerinizle hazırlayacağınız yemekler, şık bir sofra sizi bir adım öne taşıyabilir. Hatta yemek yaparken de birlikte vakit geçirmek ilişkinizde renkli anlar yaşamanızı sağlayabilir. Bilmiyorsanız da acilen yemek yapmayı öğrenin deriz!

İlgilenin, Paylaşın Ama Gizemli Yanınızı Da Koruyun

Hepimizin bildiği üzere erkekler ilgiyi severler. Fakat aşırıya kaçmadan, onu sıkmadan ilgi gösterebilmek önemli. Yine bildiğimiz üzere sıkıntıya gelemeyen bir cinstir kendileri:) Onunla kendinizle ilgili bir şeyler paylaşmanız ise aranızdaki güveni pekiştirir. Fakat yine abartıya kaçmamakta fayda var. Tüm bunları yaparken bir yandan da gizemli kalmayı sürdürebilirseniz başarı yolundasınız demektir. Çünkü gizemli bir duruş her zaman ilgi çeker!

 

İşte aslında erkekleri etkilemenin yolları bu kadar basit! Size gerçekten değer verdiğine inandığını erkekler için bu yöntemleri çekinmeden uygulayabilirsinizi kızlar:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.901
  • 5.118
  • 10