Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Evde Kal Türkiye


Evde Kal Türkiye

Evde Kal Türkiye Sloganı ile Halkın evde kalmasını ve ülkemiz de bulunan Covid – 19 Virüsünün Diğer insanlara da bulaşmasını önlemek için yapılan bir kampanya sonucu insanlar evlerinde kalarak hem sağlık çalışanlarına hemde kendilerinin sağlığı açısından doğru olması nedeni ile insanlar sokağa gerekmedikçe çıkmadılar.

 

Gecen Hafta Cuma Günü uygulanan yasak ile insanlar bir nebzede olsa yasağa uyum sağladılar Son 2 saat kala açıklanması büyük bir paniğe yol açsa da insanların bilinçsiz olarak dışarı çıkmaları hem kendilerini hem de hükumetimizi zor duruma sokmaya yaradı.

İnsanların bu bilinçsiz ve vurdum duymaz harketleri sağlıkçıları da derinden etkiledi.2 aydır insanların iyiliği ve sağlığı için geceli gündüzlü uyumayıp görevinin başında olan Doktor , Hemşire , Güvenlik Görevlileri , Hasta Kabul gibi diğer birimlerin sağ duyu ile yürüttüğü bu çalışmanın 2 saat içinde boşa gitmesi sağlıkçı arkadaşlarımızı derinden yaraladı.

Aslında Yasağın Son 2 saat kala açıklanması ve insanların tedbirsiz dışarı çıkması hesaplanamayan bir talihsiz olaydan ibaretti.

İnsanlar sanki 2 sene boyunca aç kalacaklarını Covid 19 dan dolayı stokların biteceğini kıtlık çekeceklerini ve yiyeceklerin bulunamayacağını sandıkları için sokaklara döküldüler.

Marketlerin , Baklaların da bazılarının yasaktan sonra kaçak olarak açmaları insanları mağdur etmeleri de kaçınılmaz bir olaydı.

Sohbetvip Sohbet Odaları Olarak #EvdekalTürkiye Sloganı ile Sizlerin daha sağlıklı daha güvenli bir ortamda kalmanızı ve kendinize ve sevdiklerinize dikkat etmeniz konusunda biz de çağrıda bulunmak isteriz.

Bu Kötü Günler elbette geçecektir.Hep Birlikte bu günleri de geride bırakacağız o yüzden dışarı gerekmedikçe çıkmayın. Hep birlikte #EvdeKalTürkiye Sağlıklı Kal.

 

Sohbet odalarımıza giriş yaparak sohbet edebilir yeni insanlarla arkadaşlıklar kurabilir karantina ve sokağa çıkma yasaklarında bile eğlenebilirsiniz.

Dilerseniz müzik dinleyebilir isterseniz oyun kanallarımız da vakit geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

2 Yorumlar

 1. pApATyA

  17 Nisan 2020 at 13:14

  Bitsede kurtulsak artik insanlar baya bi bunaldi Bizler yine cika biliyoruz ya cikamanyar emegine saglik cok güzel anlatmisin 🙂

  Cevapla
 2. admin

  17 Nisan 2020 at 23:33

  Tşkler efendim Güzel yorumunuz için 🙂

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

 • 0
 • 8.904
 • 5.119
 • 10