Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

İlişkiyi Mahveden Detaylar


İlişkiyi Mahveden Detaylar

İlişkileri Mahveden Detaylar

İlişkileri mahveden detaylar arasında belki de hiç aklınıza gelmeyecek ya da size çok basit gibi görünen birçok nokta var. Belki de mutsuzluğunuzun kaynağı bu detaylarda gizli. Gelin, bu detaylara göz atalım ve adım adım mutluluğun izini sürelim.

Ne yazık ki günümüzde ilişkiler de eskiyi aratır hale geldi. Kısa zamanda ortaya çıkan büyük kavgalar, sadakatsizlik, kıskançlık krizleri ilişkilerle ilgili duyduğumuz en sık şikayetler arasında. Elbette bu şikayetlerin sonu çoğu zaman kaçınılmaz olan ayrılık haberleri ile bitiyor. Tüm bunların ardında ise ilişkileri mahveden detaylar yatıyor. Yazdıklarımızı okuyunca aklınızdan bile geçmemiş olabilecek ya da sizin için önemsiz olan birçok detay göreceksiniz. Eğer ilişkinizde mutlu olmak istiyorsanız bu detayları bir kez olsun gözden geçirmenizi öneririz.

Cinsel Yaşamınızı da Olumsuz Etkiliyor

İlişkileri mahveden detaylar çoğu zaman cinsel yaşamınızı da olumsuz etkiliyor. Tatminsizlikten, kötü bir performansa, partnerinizle birlikte olmak istememekten aldatmaya/aldatılmaya kadar uzanan olumsuzluklar sizi bekliyor olabilir. Dolayısıyla ilişkileri mahveden detaylar konusunda bir kez daha düşünün. İlişkinizi yorucu hale getiren o detayları bulun ve çözüm planı oluşturun.

İşte İlişkileri Mahveden O Detaylar

İlişkileri mahveden detaylar arasında kıskançlık krizleri başı çekiyor. İlişkinin başlarında “Beni sevdiği için kıskanıyor” diye düşünülse de kıskançlığın ardında özgüven eksikliği gibi durumlar yatıyor olabilir. Giderek dozu artan kıskançlıklar bir süre sonra içinden çıkılmaz bir hal alarak ilişkinizi mahvedebilir. Kişisel alan bırakmamak karşı cinsle olan ilişkilerde de sıklıkla olumsuz sonuçlar doğuran bir detay olarak çıkıyor karşımıza. 7 günün 24 saati yan yana olmak veya iletişimde olmak zorunda değilsiniz. Partnerinizin yalnız kalmasına izin verin. İlişkinin olumsuz yönlerini göz ardı edip, düzeleceğini umut etmeyin. Bunun yerine olumsuzluklar için bir çözüm planı üretin. Partnerinizin kişiliğini değiştirmeye çalışmayın. Onu olduğu gibi kabul edin. Kendi fikirlerinizi arka plana atmayın, ortak kararlar almaya çalışın. Ten uyumunu göz ardı etmeyin veya cinsel uyumunuz sizi mutlu ediyorsa ilişkinizi genel olarak toparlamanın da bir yolunu bulmak iyi hissettirecektir. Tüm bu sorunları aşamama halinde ilişki çıkmaza girerek her iki tarafın da hayatını zorlaştıracaktır. Size önerebileceğimiz iki yol var; ya bu ilişkiyi sonlandırın ya da iyileştirmek için elinizden geleni yapın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.904
  • 5.119
  • 10