Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler


Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler

Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler
Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler erkeklere göre daha detaylı bir süreç olabilir. Buluşma noktasından, kıyafetlere kadar titizlikle yürütülen bu süreçte nelere dikkat edilmeli, birlikte göz atalım.
Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler aslında çoğunlukla ilk kez duyacağınız şeyler değil. Çünkü kadınlar kiminle buluşacak olurlarsa olsunlar her randevu için detaylı bir hazırlık sürecinden geçer ve kendilerine yapılması gerekenler/kaçınılması gerekenler listesi hazırlarlar. Yani kendilerini her duruma hazırlarlar. Çoğunlukla olduğu gibi planlı hareket etmeyi severler. Şimdi Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler nelermiş bir bakalım!
Temiz Bir Görünüm Şart!
Çoğu kadının ilk kuralı genellikle temizliktir. Erkeklerden bekledikleri bu kural büyük önem taşır. Kendileri de temiz bir görünümden asla ödün vermemeyi tercih ederler. İlk veya son date olması önemli değil, temizlik kadınlar için de erkekler için de şart diyoruzJ
Ortak Buluşma Noktası
Sağlıklı bir ilişkinin temeli iyi iletişime dayanıyor. İyi iletişimin dayandığı kurallardan biri de kararların ortak alınması yönünde. Dolayısıyla ortak bir buluşma noktası belirlemek her iki taraf için de en iyi olacaktır.
Cep Telefonunla Vedalaş
Kadınlar İçin Date Hazırlıkları ve Yapılması Gerekenler de aslında ilk kez duyduğunuz veya yapılması çok zor şeyler değil. Fakat hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz. Lütfen buluştuğunuzda cep telefonlarınızla vedalaşın. Hal böyle olunca iletişim kurmakta güçlük çekmeyecek, birbirinizi tanımak üzere attığınız ilk adımda başarı sağlayabileceksiniz.
İlgi Gösterin Ama Abartmayın
Date’inize ilginizi gösterin. Onu tanımanıza yardımcı olacak sorular sorun. Bu aynı zamanda onu merak ettiğinizi gösterir. Size vereceği yanıtları dikkatle dinleyin. Gereken konularda ona fikir verin, destekleyin hatta övmekten kaçınmayın. Fakat tüm bunları abartıdan uzak bir tutum içerisinde gerçekleştirin zira ilk buluşmada kararlı bir seviyede ilgi göstermekte fayda olduğunu düşünenlerdeniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.905
  • 5.119
  • 10