Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Kadınları Etkilemenin Yolları


Kadınları Etkilemenin Yolları

Ruh hali değişken bir cins kadınlar. Haliyle kadınları etkilemenin yolları da değişiklik gösterebiliyor. Sizler için hazırladığımız birkaç öneri sayesinde hiçbir kadından “hayır” sözünü duymayacaksınız. Haydi, önerilere göz atın!

Kadınları etkilemenin yolları çoğu zaman içinde bulundukları ruh haline göre değişiklik gösterebiliyor. Hal böyle olunca karşı tarafın işi biraz daha zorlaşıyor. Fakat dikkat edeceğiniz birkaç önemli nokta sayesinde kadınları etkilemenin yolları konusunda zamanla ustalaşmak bile mümkün. Sizler için o önemli hususları biz hazırladık merak etmeyin. Hemen gözünüz korkmasın erkekler, sizi fazla yormayacağız zira önerilerimizin bir kısmı hali hazırda sizde var olan o ilginç özelliklerinizden oluşuyor…

 

Temiz Ol Hatta Misler Gibi Kok

Kadınları etkilemenin yolları arasında tahmin edeceğiniz üzere temizlik başı çekiyor. Kıyafetlerinizin, kadınların çoğunun önem verdiği ellerinizin, saçınızın-sakalınızın temiz olması çok önemli. Kişisel temizliğin yanı sıra ev temizliğini de ihmal etmemenizi öneririz. Kadınları etkilemenin yolları arasında ilk sıralarda yer alan temizlik kuralımıza bir de teninize yakışan, doğru parfümü bulursanız o iş sizde merak etmeyin!

Güldürmek Önemli Ama Gizemli Olmayı Da İhmal Etme

Kadınlar kendilerini güldürebilen erkeklerden hoşlanıyor klişesi zirvedeki yerini koruyor. Dolayısıyla espritüel yaklaşım önemli. Fakat bu noktada önemli iki husus var. Biri komik olacağım derken iticiliğe veya sıkıcılığa kaçmamak. Partnerinizi tanıyın, espri dozunuzu ayarlayın. Diğer yandan gizemli duruşunuzu da elinizden bırakmayın. Kadınlar gülmeyi sevdiği kadar gizemli konuları araştırmayı hatta içten içe çözmeye çalışmayı bile severler.

Trendleri takip et

Özellikle partnerinin ilgilendiği konularla ilgili olarak mutlaka trendlerden haberdar ol. Bilgisini vereceğin yeni gelişmeler onu size bir adım daha yaklaştırabilir. Bu konuda da dikkat etmeniz gereken husus ise her konuda bir fikri olduğunu sanıp, boş konuşan birine dönüşmemek! Bu durumda kuş elinizden uçabilir.

Kaçan Kovalanır Taktiği Hala Çalışıyor

Bizden söylemesi; kaçan kovalanır taktiği hala çalışıyor! Kadınları etkilemenin yolları arasında size en az çaba sarf ettirecek önerilerimizden biri. Zira bazılarınızın bu taktiği severek uyguladığını biliyoruzJ Aslında çoğumuz için geçerliliği olan bu taktik ilginçtir ki kadınlar üzerinde daha etkili. Yalnız etkileyeceğim derken fazla uzaklara kaçmayın, planlar yatmasınJ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 9.184
  • 5.226
  • 10