Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Karantinada Mutlu İlişkinin Sırları


Karantinada Mutlu İlişkinin Sırları

Karantinada Mutlu İlişkinin Sırları
Karantinada Mutlu İlişkinin Sırları son dönemde sıklıkla üzerinde durulan konular arasında yer alıyor. Karantinada ruh ve beden sağlığını korumak oldukça zorken mutlu bir ilişki sürdürmek de bir o kadar zor. Birkaç ufak detayla ilişkinizi karantinada da canlı tutabilirsiniz.
Bir süredir tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 pandemisi ile hayat giderek zorlaşıyor. Pandemi ekonomiden, toplumsal alışkanlıklara kadar her şeyi etkisi altına alırken ilişkiler de bu olumsuz süreçten nasibini aldı. Karantinada mutlu ilişkinin sırları aslında kişisel bir konu… Yani hayata bakış açılarınız, pandemi ile mücadele biçiminiz, kişisel zevkleriniz, ilişkinizde önem verdiğiniz detaylar sizin için karantinada mutlu ilişkinin sırları adına iyi birer işaret olabilir.
İletişimde Kalın!
Eşinizle veya partnerinizle karantina dönemini birlikte ya da ayrı geçiriyor olabilirsiniz. Her iki durumda da sizi çeşitli zorluklar bekliyor. Fakat yine her iki durumda da bu zorlukların önüne geçmenin yolu iletişimden geçiyor. İletişiminizi canlı tutun, paylaşmayı bırakmayın, birbirinizi ilgi duyduğunuz alanlardaki gelişmelerden haberdar edin. Bu iletişiminizin canlı ve sağlıklı sürmesini sağlayacaktır. Yani karantinada mutlu ilişkinin sırları arasında iletişim ilk sırada yer aldığını söylemek yanlış olmaz.
Kendinizle Kalın
Pandemi sonrası ayrılıklar ve boşanmalar birbiri ardına gelir oldu. Bunun başlıca nedenlerinden biri de çiftlerin kendileri ile baş başa kalamama durumu. Karantinada mutlu ilişkinin sırları arasında 7 günün 24 saatini birlikte geçirmek kesinlikle yok! Zira bu beraberinde büyük bir monotonluğu, kavgaları, tükenmişlikleri getiriyor. Hal böyle olunca ilişkinin bitmesi de kaçınılmaz oluyor.
Karantinada Cinsel Yaşam
Karantinada mutlu ilişkinin sırları arasında karantinada mutlu bir cinsel yaşam da var elbette. Bu noktada cinsel yaşamınızı renkli tutmanın yollarını bulmanız gerekiyor. Zira oldukça zorlayıcı olan bu süreç kısa süre içerisinde cinsel yaşamınızı da zora sokacaktır. Aynı evi paylaşan çiftler için daha önce evde tercih etmediğiniz köşeleri denemek ya da her zamankinden farklı saat aralıklarında seks yapmak olumlu seçenekler olurken, farklı evlerde karantinada olan çiftler için ise görüntülü konuşma yöntemi ile seks iyi bir seçenek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 9.183
  • 5.226
  • 10