Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Online Date


Online Date

Online Date
Online date hızla popülaritesini artırıyor. Zira karantina günlerinde yeni insanlarla tanışmak, bir araya gelmek pek de mümkün değil. Peki, online date’te nelere dikkat edilmeli?

Online date son dönemde 20’li yaşlardaki gençlerin yanı sıra daha ileri yaşlardaki yetişkinler arasında da popülarite kazanmaya başladı. Online date’in bu hızlı yükselişinin ardında elbette ki karantina günleri yatıyor. Ekonomiden, toplumsal yaşama dek pek çok konuyu etkisi altına alan pandemi sosyal yaşamı ve ilişkileri de olumsuz etkiledi. Yeni insanlar tanışmak, buluşmak ne yazık ki bu süreçte gerçekleştirilmesi pek de mümkün olmayan eylemler arasında yerini alıyor. Online date sürecinde nelere dikkat etmek gerekir, meraklıları için hazırladık.

İşe Doğru Fotoğrafla Başlayın
Sizi yansıtan güncel fotoğraflarınız online date sürecinde en doğru seçim olacaktır. Bu noktada kullandığınız fotoğraf düzenleme uygulamaları veya farklı ışık ve açılar tam olarak sizi yansıtmayabilir. Paylaştığınız fotoğraflarda doğal olmaktan ve tarzınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.

Kendiniz Olun
Sanal ortamlarda pek çoğumuz zaman zaman farklı bir duruş sergileyebiliyoruz. Hatta daha da ileri gidip olmadığımız birine dönüşebiliyoruz. Online date sürecinde kulağa klişe gibi gelse de mümkün olduğunca kendiniz olun. Böylelikle aslında olmadığınız bir kişi için sürekli kurgu geliştirmek zorunda kalmayacaksınız ve kendiniz olmak emin olun size daha iyi hissettirecek.

Kendinize Güvenin
Online date sürecinde başka biri gibi görünmenizi gerektirecek bir durum olmadığını kendinize hatırlatın. Utangaç olmayın, sevmediğiniz yönlerinizi gizlemeyin, nasıl ki mutluluklarınızı paylaşıyorsanız mutsuzluklarınızı paylaşmaktan da çekinmeyin. Kendinize güvenin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.906
  • 5.120
  • 10