Sohbet ® | Canlı Sohbet | Görüntülü Sohbet | Sohbet Vip

Venüs İkizler Retrosu : 14 Mayıs


Venüs İkizler Retrosu : 14 Mayıs

Venüs İkizler Retrosu : 14 Mayıs

2020 yılı tüm hareketliliğini Mayıs ayı ile devam ettirecek. 14 Mayıs’da retro harekete başlayacak olan Venüs İkizler burcu, ilişkilerimizi oldukça etkileyecek gibi görünüyor!

Ayrıca Jüpiter’in retro durumda olması da tüm seyahat planları ve finansal işlemlerin yavaşlayacağını gösteriyor. 2020 yılı, Mayıs ayı ile birlikte daha da ilginç gelişmeleri beraberinde getirecek gibi görünüyor. Estetik ameliyat veya seç renginizi değiştirmek gibi ciddi sonuçlar doğurabilecek kararlarınızı 15 Haziran’dan sonraya bırakmak son derece önemli. Bu dönemde yapılan değişikliklerden memnun kalmayabilirsiniz. Özellikle hassas ciltler 2 kat daha fazla dikkat etmeli; alerjik reaksiyonlar ile karşılaşılabilir.

 

Venüs İkizler Retrosu İlişkilerimi Nasıl Etkileyecek?

Venüz İkizler burcu retrosu ile birlikte aşk hayatınızda sıkıntılı durumlar yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle yeni bir ilişkiye başlamak tercih etmemeniz gereken bir durumdur. Var olan ilişkilerde de fiziksel ve duygusal sorunlar yaşamak kaçınılmaz olacak. Venüs retrosu eski sevgilinizden mesaj alacağınız dönemlerden biri olabilir. Yarım kalmış ilişkilerin gündeme gelmesiyle kendinizi var olan partnerinizle çeşitli tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Eski ilişkilerinize bir şans verip flört aşamasına bile geçebilirsiniz.

Fakat dikkat etmek gerekiyor, retro bittiği an ilişki başladığı yere geri dönecektir. Fazla hayal kurmayalım ve adımlarımızı dikkatli atalım!

Venüs Retrosu

Web Sitemiz den Güncel olarak burçlarınızı takip edebilir Sitemiz den Sohbet Bölümüne girerek online sohbete başlayabilirsiniz.

Sohbetvip Sohbet Odaları Bol Sohbetler Dileriz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetvip Tanitim Videosu

İstatistlik

  • 0
  • 8.904
  • 5.119
  • 10